01 Gordana Popović
Voditeljica poslovnice
goga@croatia-rebecca.com
+385 97 666 8173 Alle mæglerens ejendomme
02 Danijela Milotić
Agent
dani@croatia-rebecca.com
+385 97 774 4467 Alle mæglerens ejendomme
03 Lara Diminić
Agent
lara@croatia-rebecca.com
+385 97 699 2738 Alle mæglerens ejendomme
06 Nevenka Vrsaljko
Agent
nena@croatia-rebecca.com
+385 95 197 0068 Alle mæglerens ejendomme
07 Mario Vrsaljko
Agent
mario@croatia-rebecca.com
+385 95 906 2911 Alle mæglerens ejendomme
10 Rebecca Tancica
Fotograf, Agent
rebecca.croatia@gmail.com
+385 97 610 2236 Alle mæglerens ejendomme
12 Jack Bohr-Christensen
Co-founder
agency.rebecca@gmail.com
+4520834946 Alle mæglerens ejendomme
13 Kasandra Felicija Christensen
Direktor
agencija.rebecca@gmail.com
+385 52 350 788 Alle mæglerens ejendomme
17 Adriana Tošić
Administrator, pomoćni agent
adriana@croatia-rebecca.com
+385 91 205 2050 Alle mæglerens ejendomme
18 Elvira Sarić
Vanjski suradnik
elvira@croatia-rebecca.com
+46739856361 Alle mæglerens ejendomme
19 Sandra Belli
Pomoćni agent
belli@croatia-rebecca.com
+385 91 606 7744 Alle mæglerens ejendomme
20 Branka Kurelović
Pomoćni agent
branka@croatia-rebecca.com
+385 91 407 4077 Alle mæglerens ejendomme
21 Ivana Milotić
Pomoćni agent
ivana@croatia-rebecca.com
+385 91 407 4076 Alle mæglerens ejendomme
This website is leaving "cookies" on your computer for the purpose of content navigation and anonymized usage statistics collection. By using this website you confirm that you agree with this.