01 Gordana Popović
Voditeljica poslovnice
goga@croatia-rebecca.com
+385 97 666 8173 Sve nekretnine agenta
02 Danijela Milotić
Agent
dani@croatia-rebecca.com
+385 97 774 4467 Sve nekretnine agenta
03 Lara Diminić
Agent
lara@croatia-rebecca.com
+385 97 699 2738 Sve nekretnine agenta
06 Nevenka Vrsaljko
Agent
nena@croatia-rebecca.com
+385 95 197 0068 Sve nekretnine agenta
07 Mario Vrsaljko
Agent
mario@croatia-rebecca.com
+385 95 906 2911 Sve nekretnine agenta
10 Rebecca Tancica
Fotograf, Agent
rebecca.croatia@gmail.com
+385 97 610 2236 Sve nekretnine agenta
12 Jack Bohr-Christensen
Co-founder
agency.rebecca@gmail.com
+4520834946 Sve nekretnine agenta
13 Kasandra Felicija Christensen
Direktor
agencija.rebecca@gmail.com
+385 52 350 788 Sve nekretnine agenta
17 Adriana Tošić
Administrator, pomoćni agent
adriana@croatia-rebecca.com
+385 91 205 2050 Sve nekretnine agenta
18 Elvira Sarić
Vanjski suradnik
elvira@croatia-rebecca.com
+46739856361 Sve nekretnine agenta
19 Sandra Belli
Pomoćni agent
belli@croatia-rebecca.com
+385 91 606 7744 Sve nekretnine agenta
20 Branka Kurelović
Pomoćni agent
branka@croatia-rebecca.com
+385 91 407 4077 Sve nekretnine agenta
21 Ivana Milotić
Pomoćni agent
ivana@croatia-rebecca.com
+385 91 407 4076 Sve nekretnine agenta
Ova stranica ostavlja "kolačiće" na Vašem kompjutoru za potrebe navigacije i anonimizirane statistike pristupa. Korištenjem ove stranice prihvaćate i potvrđujete ove "kolačiće".